Cieľ... RUSKO...

Autor: Monika Pirovits | 8.4.2016 o 20:48 | Karma článku: 4,40 | Prečítané:  395x

Krajina s obrovským množstvom nerastných surovín ložiská ropy, zemného plynu, čierneho a hnedého uhlia, železných rúd, farebných kovov, apatitov, solí, zlata a diamantov. Rozlohou najväčší štát sveta. 

 Veľká vzdialenosť v rovnobežkovom smere spôsobuje časový rozdiel 10 hodín.  Rieky sú vodnaté a odtekajú z prevažnej časti územia do Severného ľadového oceánu. Úrodné nížiny zaberajú približne polovicu územia. Rusko je  vzhľadom na svoju rozlohu pomerne riedko osídlené.

Analytici sa zaoberajú stratégiou prežitia ľudstva aj o 50 či 100  rokov dopredu.

 

Každý deň počujeme ťaživé správy čo sa to v Európe a na Ukrajine deje. Nikdy tak nebolo. Húfy prisťahovalcov ktorí prichádzajú z Afriky a my nevieme prečo. Prečo je 80 % z nich mužského pohlavia. V podvedomí cítime, že sú to budúci vojaci.  Cítime zápach krvi a výbuchov keď pozeráme videá z Ukrajiny a nerozumieme čo sa tam vlastne stalo a prečo. Pozorujeme teroristické útoky v najväčších mestách tu v Európe. Nerozumieme prečo lídri EU  sú proti vlastným obyvateľom. Nerozumieme postoju Turecka, Izraela ani Saudskej Arábií, akú rolu majú zohrať a čo im bolo sľúbené. Vo vzduchu cítime zradu.

 

Aj Hitler túžil dobiť tak veľké územie ako je Rusko. Čo sa stalo po 2. svetovej vojne? V Nemecku zostalo takmer 300 000 amerických vojakov, ktorí neskôr odišli a teraz sa zase vracajú. Stavajú v Európe základne podporujú radikálov na Ukrajine a tvrdia že je to pre naše dobro, že Rusko predstavuje pre nás hrozbu. Nerozumieme tomu. Cítime sa ohrození a snívajú sa nám ťaživé sny o vojne.

 

Cieľom sú nerastné suroviny. Ale tie nie sú v Európe, nie sú ani na Ukrajine...sú v RUSKU.

 

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Šéf protikorupčného úradu Kovařík: O Ficovom hlase sme viedli polemiky

Policajti pri citlivých kauzách nemôžu zisťovať všetko, musia brať ohľad aj na česť politika, tvrdí Ficov šéf boja proti korupcii.


Už ste čítali?